GOLAS Festiwal

Festiwal GOLAS

Giżycka otwarta letnia akademia sztuki

IG_ikona

Festiwal GOLAS

 
 
Giżycka otwarta letnia akademia sztuki
 
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty malarskie

22 czerwca @ 09:00 - 13:00

Zajęcia z malarstwa przeznaczone są dla wszystkich – zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z malarstwem jak też dla osób chcących szlifować swoje umiejętności. Na warsztatach skupimy się na martwej naturze oraz pracy z obserwacji. Uczestnicy poznają technikę malarstwa akrylowego, będą pracować z kolorami i światłocieniem. 

Wiek uczestników: od 13 lat
Prowadząca: Martyna Malka Górecka

Martyna Malka Górecka – malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na kierunku Malarstwo. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych, między innymi: Birth of Supernova (Galeria Monat w Madrycie, 2022), Winter Art Show (Elektrownia Powiśle, 2021) czy Art Fair (Monaco, 2021). W sierpniu 2019 r. otworzyła własną szkołę rysunku „Powidok”, w której przygotowuje przyszłych kandydatów na studia artystyczne.

Głównym założeniem malowanych przez nią obrazów jest połączenie realizmu z abstrakcją. Tematem są owoce morza, a więc formy naturalne i rzeczywiste, ale przeskalowane, przedstawione w nienaturalnym rozmiarze. Prace artystki są podsumowaniem wspomnień z podróży, pozorną abstrakcją przypominającą o natłoku nowych doznań z wyjazdów. To przede wszystkim wyabstrahowane kadry, które sięgają głęboko do pamięci skrywającej przelotne, na pierwszy rzut oka nieznaczące momenty. Ta zabawa formą i treścią, to poszukiwanie abstrakcji w rzeczywistym świecie.

FB / https://www.facebook.com/powidokszkolarysunku/
IG / @martynamalka

Szczegóły

Data:
22 czerwca
Godzina:
09:00 - 13:00

Organizator

Golas FESTIWAL
Phone
509416955
Email
golasfestiwal@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Festiwal GOLAS
ul. Przyszłość 1
Giżycko, 11-500 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Zarezerwowane miejsca: 1 / 4

Zapisuję się!

Tylko 3 dostępnych miejsc!

Warunki i zasady zapisów na warsztaty w ramach Festiwalu GOLAS
Loading gif