GOLAS Festiwal

Warsztaty kameralne

blok poranny 9.00–13.00 | 24.06.2023, Giżycko

Warsztaty kameralne

blok poranny
9.00–13.00 | 24.06.2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztaty rysunkowe

24 czerwca @ 09:00 - 13:00

Na zajęciach narysujemy portret modela lub modelki. Krok po kroku poznasz wzory matematyczne zawarte w ludzkiej twarzy. Przeanalizujemy odległości, proporcje, kości i mięśnie. Podczas ćwiczeń cały czas będzie towarzyszyła nam czaszka kostka Alfreda w skali 1:1 Będziemy mówili i stosowali różne rodzaje kadrowania, wytłumaczę i pokażę czym jest „oddech przed” i dlaczego jest tak ważny, aby osiągnąć equilibrium, nawet w tym pierwszym w życiu rysowanym portrecie.

Wiek uczestników: od 12 lat
Prowadząca: Joanna Roesler

 

Joanna Roesler – artystka wizualna, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Animatorka kultury, uczestniczka i koordynatorka wielu akcji edukacyjnych o charakterze artystycznym, pedagożka i wielka wielbicielka roślin. W jej pracach znajdziemy ciszę, skupienie i uważną analizę.  Jej działalnia artystyczne opowiadają o zanurzeniu się w subtelnościach, miłym szepcie, lekkości i wytchnieniu. Tworzy prace bardzo emocjonalne i efemeryczne, które delikatnie drgają, falują, rozpływają się, emanują wrażliwością.

Pracy warsztatowej oddaje się z pasją i cierpliwością. Uczestników swych zajęć raczy wiedzą, doświadczeniem i dużą empatią. Wskazuje drogę do artystycznego spełnienia, w którym jest odpoczynek, satysfakcja i radosna, plastyczna zabawa. Twórczyni pracowni i projektu artystycznego „Mapa Kresek”.

www.facebook.com/mapakresek/
IG/mapakresek

Druga pula miejsc na warsztaty dostępna będzie 10.06 o godz. 10:00 !

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Godzina:
09:00 - 13:00

Organizator

Golas FESTIWAL
Telefon:
509416955
Adres e-mail:
golasfestiwal@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Festiwal GOLAS
ul. Przyszłość 1
Giżycko, 11-500 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Zarezerwowane miejsca: 4 / 4

Wszystkie miejsca są już zarezerwowane.